Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Rościszewo – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

280 000 zł74 m² 3 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom z dużą działką w cenie kawalerki! Nieruchomość usytuowana jest niedaleko miasta Sierpc oraz jeziora Szczutowo. Dom do generalnego remontu. Został wymieniony dach, jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Straszyn(Rościszewo + 18 km)

1 280 000 zł188 m² 6 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Lokalizacja: straszyn. Miejscowość prężnie rozwijająca się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych są hektary.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Różyny

Różyny(Rościszewo + 12 km)

720 000 zł210 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Różyny Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, położony w miejscowości Różyny, pomiędzy Pruszczem Gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Rotmanka(Rościszewo + 18 km)

1 450 000 zł219,17 m² 6 615,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom bliźniak ok. 220 m | Rotmanka | 5 pokoi | garaż | spokojna okolica blisko lasu. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 220 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Straszyn(Rościszewo + 18 km)

1 350 000 zł182,23 m² 7 408,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z: I. Przyziemia: garaż, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skarszewy

Skarszewy(Rościszewo + 10 km)

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dostępem do rzeki - Skarszewy, ul. Polna Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w spokojnej i malowniczej części Skarszewy przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, Hallera

Skarszewy(Rościszewo + 10 km)

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Borkowo(Rościszewo + 20 km)

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie wolnostojącej, położony w miejscowości Borkowo, przy ul. Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Otomin

Otomin(Rościszewo + 24 km)

1 569 000 zł157,18 m² 9 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy W otominie Funkcjonalny i przemyślany układ | Cicha i spokojna okolica Dom z zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem od strony południowej ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Długa

Cieplewo(Rościszewo + 15 km)

1 299 000 zł182 m² 7 137,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom na sprzedaż - Cieplewo, woj. pomorskie Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 182 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości Cieplewo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowy Wiec

Nowy Wiec(Rościszewo + 14 km)

899 000 zł86 m² 10 453,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Urokliwy domek w otulinie lasu - prywatność, natura i wygoda w jednym Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Nowym Wiecu - w terenie o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Rościszewo

Rościszewo,mazowieckie

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom murowany o pow 110m2(3 pokoje,2 kuchnie,pomieszczenie na łazienkę,dach eternit)+budynek gospodarczy na działce 1000m2,media (prąd,woda). Agent.B.Kowalczyk Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rościszewo

Rościszewo,mazowieckie

92 000 zł128 m² 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:698 m²

0% prowizji od kupującego! Działka o powierzchni 698 m2 (będąca przedmiotem użytkowania wieczystego do dnia 05.12.2089r.) wraz ze wszystkimi naniesieniami stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij